wtorek, 26 września 2017

khaki

7 komentarzy:
 


Kiedy postanowiłam, ponownie wrócić do blogowania, wiedziałam, że nie chce tłumaczyć się z przerwy jaką sobie zrobiłam. Dlatego celowo, pod poprzednim wpisem, nie napisałam ani słowa. Chce by było to miejsce modowych inspiracji, świata mody, trendów, wszystko to widziane moimi oczami. Mam świadomość tego, że zaglądają tu tacy, którzy nie życzą mi dobrze albo kieruje nimi czysta ciekawość.  Wiem, że są też tacy, którzy stracili już nadzieję na to, że wrócę – tym bardziej się cieszę, że Was zaskoczyłam. Traktuję blog jako swój pamiętnik – modowy pamiętnik, fotoblog i niech tak zostanie.


Pragnę, jak najdłużej, zatrzymać lato, dlatego dzisiejszy look, utrzymany jest w letnim klimacie. Sukienka khaki i czarne spodnie to zestaw, który spokojnie możemy nosić i przy gorszej pogodzie, wystarczy zmiana obuwia i okrycie wierzchnie. Kolor khaki to barwa, która od wielu sezonów króluje na wybiegach największych domów mody. Pasuje osobom o każdym typie urody i dodatkowo można go łączyć z wieloma kolorami. Założę się, że i w Waszych szafach, jest przynajmniej jedna rzecz, w tym kolorze.

Połączenie spodni z sukienką to bardzo często, stosowany przeze mnie zabieg, gdy sukienka mocno mi się podoba, a jest za krótka, bym nosiła ją samodzielnie. To też dobry patent na to by naszą ulubiona sukienkę nosić, nie tylko latem, ale przez okrągły rok. 


sukienka, spodnie, buty – Zara / torba – Michael Kors Selma7 komentarzy:

 
© 2013. Design by - Angelika Jaroniak